ECS-286.3-12-33-AGN-TR
DigiKeys produktnummer
XC2518TR-ND - Tape og spole (TR)
XC2518CT-ND - Båndavsnitt (CT)
XC2518DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ECS-286.3-12-33-AGN-TR
Beskrivelse
CRYSTAL 28.63636MHZ 12PF SMD
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
28.63636 MHz ±25ppm Krystaller 12pF 40 Ohms 4-SMD, ingen ledning
EDA-/CAD-modeller
ECS-286.3-12-33-AGN-TR Modeller
Kategori
Belastningskapasitans
12pF
Produsent
ESR (Equivalent Series Resistance)
40 Ohms
Serie
Driftsmodus
Grunnleggende
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Monteringstype
Overflatemontering
Type
MHz krystall
Kapsling
Frekvens
28.63636 MHz
Leverandørens enhetsforpakning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Størrelse/dimensjon
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenstoleranse
±25ppm
Høyde - sittende (maks)
0,031" (0,80mm)