ABM3-27.000MHZ-B2-T
DigiKeys produktnummer
535-9109-2-ND - Tape og spole (TR)
535-9109-1-ND - Båndavsnitt (CT)
535-9109-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ABM3-27.000MHZ-B2-T
Beskrivelse
CRYSTAL 27.0000MHZ 18PF SMD
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
27 MHz ±20ppm Krystaller 18pF 30 Ohms 2-SMD, ingen ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ABM3-27.000MHZ-B2-T Modeller
Kategori
Belastningskapasitans
18pF
Produsent
ESR (Equivalent Series Resistance)
30 Ohms
Serie
Driftsmodus
Grunnleggende
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Type
MHz krystall
Kapsling
Frekvens
27 MHz
Leverandørens enhetsforpakning
2-SMD (5x3.2)
Frekvensstabilitet
±50ppm
Størrelse/dimensjon
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Frekvenstoleranse
±20ppm
Høyde - sittende (maks)
0,051" (1,30mm)