ECS-270-18-30-JEM-TR | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | ECS-270-18-30-JEM-TR |
Beskrivelse | CRYSTAL 27.0000MHZ 18PF SMD |
Produsentens standard leveringstid | 10 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 27 MHz ±20ppm Krystaller 18pF 30 Ohms 2-SMD, ingen ledning |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | ECS-270-18-30-JEM-TR Modeller |
Kategori | Belastningskapasitans 18pF |
Produsent | ESR (Equivalent Series Resistance) 30 Ohms |
Serie | Driftsmodus Grunnleggende |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) | Driftstemperatur -20°C – 70°C |
Delestatus Aktiv | Monteringstype Overflatemontering |
Type MHz krystall | Kapsling |
Frekvens 27 MHz | Størrelse/dimensjon 0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm) |
Frekvensstabilitet ±50ppm | Høyde - sittende (maks) 0,043" (1,10mm) |
Frekvenstoleranse ±20ppm |