S-1315B25-M5T1U3 er utfaset og produseres ikke lenger.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
ABLIC Inc.
På lager: 0
Datablad
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 200mA SOT-23-5
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
S-1315B25-M5T1U3
DigiKeys produktnummer
S-1315B25-M5T1U3-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
S-1315B25-M5T1U3
Beskrivelse
IC REG LINEAR 2.5V 200MA SOT23-5
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Strøm – utgang
Produsent
Strøm - hvilestrøm (Iq)
1 µA
Serie
Strøm - forsyning (maks)
13 µA
Emballasje
Tape og spole (TR)
PSRR
60dB (1kHz)
Delestatus
Utdatert
Styringsfunksjoner
Aktivere
Utgangskonfigurasjon
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm
Utgangstype
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Antall regulatorer
1
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - inngang (maks)
5,5V
Kapsling
SC-74A, SOT-753
Spenning - utgang (min./fast)
2,5V
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-23-5
Spenningsbortfall (maks)
0.344V ved 200mA