S-1313B25-M5T1U3
DigiKeys produktnummer
S-1313B25-M5T1U3-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
S-1313B25-M5T1U3
Beskrivelse
IC REG LINEAR 2.5V 200MA SOT23-5
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 200mA SOT-23-5
Kategori
Spenningsbortfall (maks)
0.38V ved 100mA
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Spenning - inngang (maks)
5,5V
Spenning - utgang (min./fast)
2,5V