S-1212B33-E8T1U
DigiKeys produktnummer
1662-2916-2-ND - Tape og spole (TR)
1662-2916-1-ND - Båndavsnitt (CT)
1662-2916-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
S-1212B33-E8T1U
Beskrivelse
IC REG LINEAR 3.3V 250MA 8-HSOPA
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 250mA 8-HSOPA
Kategori
Strøm – utgang
Produsent
Strøm - hvilestrøm (Iq)
3.5 µA
Serie
Strøm - forsyning (maks)
8.5 µA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
PSRR
45dB (100Hz)
Delestatus
Aktiv
Styringsfunksjoner
Aktivere
Utgangskonfigurasjon
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Termisk utkobling
Utgangstype
Driftstemperatur
-40°C – 105°C (TA)
Antall regulatorer
1
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - inngang (maks)
36V
Kapsling
8-SOIC (0,154", 3,90mm bredde) eksponert plate
Spenning - utgang (min./fast)
3,3V
Leverandørens enhetsforpakning
8-HSOPA
Spenningsbortfall (maks)
0.8V ved 250mA (typ.)