S-1212D33-E8T1U | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | S-1212D33-E8T1U |
Beskrivelse | IC REG LINEAR 3.3V 250MA 8-HSOPA |
Produsentens standard leveringstid | 18 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 250mA 8-HSOPA |
Datablad | Datablad |
Kategori | Strøm – utgang |
Produsent | Strøm - hvilestrøm (Iq) 3.5 µA |
Serie | Strøm - forsyning (maks) 8.5 µA |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | PSRR 45dB (100Hz) |
Delestatus Aktiv | Styringsfunksjoner Aktivere |
Utgangskonfigurasjon | Beskyttelsesfunksjoner Overstrøm, Termisk utkobling |
Utgangstype | Driftstemperatur -40°C – 105°C (TA) |
Antall regulatorer 1 | Monteringstype Overflatemontering |
Spenning - inngang (maks) 36V | Kapsling 8-SOIC (0,154", 3,90mm bredde) eksponert plate |
Spenning - utgang (min./fast) 3,3V | Leverandørens enhetsforpakning 8-HSOPA |
Spenningsbortfall (maks) 0.8V ved 250mA (typ.) | Baseproduktnummer |