PIXXILCD-25P4_View2
PIXXILCD-25P4
DigiKeys produktnummer
1613-PIXXILCD-25P4-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIXXILCD-25P4
Beskrivelse
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 2.5"
Detaljert beskrivelse
Skjemmoduler – LCD grafisk Rød, Grønn, Blå (RGB) TFT - farge I2C, SPI, UART 2,5" (63,50mm) 240 x 240
Punktpiksler
240 x 240
Diagonal skjermstørrelse
2,5" (63,50mm)