PIXXILCD-25P4-CTP_View2
PIXXILCD-25P4-CTP
DigiKeys produktnummer
1613-PIXXILCD-25P4-CTP-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIXXILCD-25P4-CTP
Beskrivelse
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 2.5"
Detaljert beskrivelse
Kapasitiv Skjemmoduler – LCD grafisk Rød, Grønn, Blå (RGB) TFT - farge I2C, SPI, UART 2,5" (63,50mm) 240 x 240
Punktpiksler
240 x 240
Svart
Berøringsskjerm
Kapasitiv
Baseproduktnummer
Diagonal skjermstørrelse
2,5" (63,50mm)