HF625/34-100M
DigiKeys produktnummer
HF34S-50-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
HF625/34-100M
Beskrivelse
CBL RIBN 34COND 0.039 GRAY 164'
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Flatkabler Grå 34 lLedere 0,039" (1,00mm) Flatkabel 164,0' (50,00m)
Kategori
Mantelfarge
Produsent
båndtykkelse
0,035" (0,89mm)
Serie
Båndbredde
1,339" (34,00mm)
Emballasje
Bulk
Mantel (isolering) materiale
Polyolefin (PO)
Delestatus
Ikke lenger tilgjengelig hos DigiKey
Spenning (V)
300 V
Kabeltype
Flatkabel
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Antall ledere
34
Klassifiseringer
UL-type 21682
Avstand
Funksjoner
Glidelåsfunksjon
Lengde
164,0' (50,00m)
Ledermateriale
Kobber, Fortinnet
Trådtykkelse
28 AWG
Første ledermerke
Rød
Leder, tvunnet
7 lisser / 36 AWG