HF625/34-100M
DigiKeys produktnummer
HF34S-100-ND
19-HF625/34-100M-DS-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
HF625/34-100M
Beskrivelse
CBL RIBN 34COND 0.039 GRY 328.1'
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Enter Number of Meters in Order Quantity - Flat Ribbon Cable Gray 34 Conductors 0.039" (1.00mm) Flat Cable
Kategori
Mantelfarge
Produsent
båndtykkelse
0,035" (0,89mm)
Serie
Båndbredde
1,339" (34,00mm)
Emballasje
Spole
Digi-Spool™, Endeløs spole
Mantel (isolering) materiale
Polyolefin (PO)
Delestatus
Aktiv
Spenning (V)
300 V
Kabeltype
Flatkabel
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Antall ledere
34
Klassifiseringer
UL-type 21682
Avstand
Funksjoner
Glidelåsfunksjon
Lengde
328,1' (100,00m)
Ledermateriale
Kobber, Fortinnet
Trådtykkelse
28 AWG
Første ledermerke
Rød
Leder, tvunnet
7 lisser / 36 AWG