929835-01-36-RK
DigiKeys produktnummer
3M156872-36-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
929835-01-36-RK
Beskrivelse
CONN HEADER R/A 36POS 2.54MM
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Stikkontaktuttak Gjennomgående hull, Høyrevinklet 36 posisjon 0,100" (2,54mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
929835-01-36-RK Modeller
Kontaktlengde - innstikk
0,235" (5,97mm)
Serie
Kontaktlengde - stolpe
0,110" (2,79mm)
Isoleringshøyde
0,115" (2,92mm)
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Nominell strøm (AMP)
2,5A
Ytterligere resurser
På lager: 2 832
Se etter ytterligere innkommende lagervare
Bulk
Antall Enhetspris Utvidet pris
1kr 23,11000kr 23,11
10kr 19,61800kr 196,18
300kr 15,42690kr 4 628,07
600kr 14,69032kr 8 814,19
1 200kr 13,98937kr 16 787,24
5 100kr 12,63283kr 64 427,43
Produsentens standardpakking
Alternativ lengde
CONN HEADER R/A 1POS
På lager: 2223
CONN HEADER R/A 2POS 2.54MM
På lager: 291
CONN HEADER R/A 3POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 4POS 2.54MM
På lager: 505
CONN HEADER R/A 5POS 2.54MM