929834-01-11-RK
DigiKeys produktnummer
3M156862-11-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
929834-01-11-RK
Beskrivelse
CONN HEADER VERT 11POS 2.54MM
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Stikkontaktuttak Gjennomgående hull 11 posisjon 0,100" (2,54mm)
Kategori
Kontaktlengde - innstikk
0,235" (5,97mm)
Produsent
Kontaktlengde - stolpe
0,110" (2,79mm)
Serie
Total kontaktlengde
0,445" (11,30mm)
Isoleringshøyde
0,100" (2,54mm)
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Nominell strøm (AMP)
2,5A
Ytterligere resurser
Merverdiprodukt
Bulk
Antall Enhetspris Utvidet pris
1kr 12,63000kr 12,63
10kr 10,69300kr 106,93
100kr 9,59850kr 959,85
500kr 7,85340kr 3 926,70
1 000kr 6,98083kr 6 980,83
5 000kr 6,10821kr 30 541,05
Produsentens standardpakking
Alternativ lengde
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
På lager: 0
CONN HEADER VERT 1POS
På lager: 0
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM