HPI10S1200ED
DigiKeys produktnummer
3388-HPI10S1200ED-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
HPI10S1200ED
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 12V 9.96W
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kapslet AC-DC-omformere 1 Utgang 12V 830mA 90 – 528VAC, 120 – 745VDC Inngang
Kategori
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Produsent
Zettler Magnetics
Driftstemperatur
-40°C – 80°C (med effektminskning)
Serie
Effektivitet
80%
Emballasje
Brett
Monteringstype
Gjennomgående hull
Delestatus
Aktiv
Kapsling
4-DIP-modul
Type
Kapslet
Størrelse/dimensjon
2,17" L x 1,39" B x 1,00" H (55,2mm x 35,2mm x 25,5mm)
Antall utganger
1
Godkjenningsbyrå
CB, CE, cURus, TUV, UL
Spenning - inngang
90 – 528VAC, 120 – 745VDC
Standardnummer
Spenning - utgang 1
12V
Linjeregulering
±5%
Strøm - utgang (maks)
830mA
Belastningsregulering
±5%
Effekt (watt)
9.96 W