LTCV10.7MS2
DigiKeys produktnummer
3155-LTCV10.7MS2TR-ND - Tape og spole (TR)
3155-LTCV10.7MS2CT-ND - Båndavsnitt (CT)
3155-LTCV10.7MS2DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LTCV10.7MS2
Beskrivelse
CER FILTER 10.7MHZ FM
Produsentens standard leveringstid
17 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
10,7MHz FM Keramiske filtre 230 kHz 3-SMD, ikke standard
Kategori
Innsettingstap
3,5dB
Produsent
YIC
Filtertype
FM
Serie
Monteringstype
Overflatemontering
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kapsling
3-SMD, ikke standard
Delestatus
Aktiv
Størrelse/dimensjon
0,276" L x 0,118" B (7,00mm x 3,00mm)
Frekvens
10,7MHz
Høyde (maks)
0,067" (1,70mm)
Båndbredde
230 kHz