32.768K12.5PI/MC306
DigiKeys produktnummer
3155-32.768K12.5PI/MC306TR-ND - Tape og spole (TR)
3155-32.768K12.5PI/MC306CT-ND - Båndavsnitt (CT)
3155-32.768K12.5PI/MC306DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
32.768K12.5PI/MC306
Beskrivelse
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
32.768 kHz ±20ppm Krystaller 12,5pF 50 kOhms 4-SOJ, med 5,50mm lederavstand
Kategori
Belastningskapasitans
12,5pF
Produsent
ESR (Equivalent Series Resistance)
50 kOhms
Serie
Driftsmodus
Grunnleggende
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Type
kHz krystall (tuninggaffel)
Kapsling
Frekvens
32.768 kHz
Størrelse/dimensjon
0,315" L x 0,150" B (8,00mm x 3,80mm)
Frekvenstoleranse
±20ppm
Høyde - sittende (maks)
0,098" (2,50mm)