SMDJ40A/TR13 | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | SMDJ40A/TR13 |
Beskrivelse | TVS DIODE 40VWM 64.5VC DO214AB |
Produsentens standard leveringstid | 31 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 64,5V Klemme 46,5A Ipp TVS – dioder Overflatemontering DO-214AB (SMC) |
Datablad | Datablad |
Kategori | Spenning - klemming (maks) ved Ipp 64,5V |
Produsent | Strøm - topp-puls (10/ 1000µs) 46,5A |
Serie | Effekt - toppuls 3000W (3kW) |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Nettledningsbeskyttelse Ingen |
Delestatus Aktiv | Bruksområder Generell bruk |
Type Zener | Driftstemperatur -55°C – 150°C (TJ) |
Enveiskanaler 1 | Monteringstype Overflatemontering |
Spenning - reversspenning (Typ) 40V | Kapsling DO-214AB, SMC |
Spenning - gjennomslag (min) 44,4V | Leverandørens enhetsforpakning |