SMD1812B110TF/33
DigiKeys produktnummer
13-SMD1812B110TF/33TR-ND - Tape og spole (TR)
13-SMD1812B110TF/33CT-ND - Båndavsnitt (CT)
13-SMD1812B110TF/33DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SMD1812B110TF/33
Beskrivelse
PTC RESET FUSE 33V 1.1A 1812
Produsentens standard leveringstid
26 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Polymerisk PTC nullstillbare sikringer 33V 1.1 A Ih Overflatemontering 1812 (4532 metrisk), konkav
Kategori
Tid til utløsing
500 ms
Produsent
YAGEO
Motstand - innledende (Ri) (min)
60 mOhms
Serie
Motstand - etter utløsing (R1) (maks)
200 mOhms
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Type
Polymerisk
Kapsling
1812 (4532 metrisk), konkav
Spenning - maks
33V
Størrelse/dimensjon
0,179" L x 0,128" B (4,55mm x 3,24mm)
Strøm - hold-funksjon (Ih) (maks)
1.1 A
Tykkelse (maks)
0,079" (2,00mm)
Strøm - utløser (It)
1.95 A
Godkjenningsbyrå
cUL, TUV, UL
Strøm - maks
20 A