SMBJ14A/TR13
DigiKeys produktnummer
13-SMBJ14A/TR13TR-ND - Tape og spole (TR)
13-SMBJ14A/TR13CT-ND - Båndavsnitt (CT)
13-SMBJ14A/TR13DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SMBJ14A/TR13
Beskrivelse
TVS DIODE 14VWM 23.2VC DO214AA
Produsentens standard leveringstid
31 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
23,2V Klemme 25,9A Ipp TVS – dioder Overflatemontering DO-214AA (SMB)
Kategori
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
23,2V
Produsent
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
25,9A
Serie
Effekt - toppuls
600W
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Spenning - reversspenning (Typ)
14V
Spenning - gjennomslag (min)
15,6V