PU5931FKMT50R001L
DigiKeys produktnummer
YAG4102TR-ND - Tape og spole (TR)
YAG4102CT-ND - Båndavsnitt (CT)
YAG4102DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
PU5931FKMT50R001L
Beskrivelse
RES 0.001 OHM 1% 5W 5931
Produsentens standard leveringstid
26 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
1 mOhms ±1% 5W Brikkemotstand Ikke standard Bilindustri AEC-Q200, strømdeteksjon, fuktighetsbestandig Metallelement
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PU5931FKMT50R001L Modeller
Kategori
Sammensetting
Produsent
Funksjoner
Bilindustri AEC-Q200, strømdeteksjon, fuktighetsbestandig
Serie
Temperaturkoeffisient
±75ppm/°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-65°C – 275°C
Delestatus
Aktiv
Kapsling
Ikke standard
Motstand
Størrelse/dimensjon
0,591" L x 0,305" B (15,00mm x 7,75mm)