NPM30AFTF1R
DigiKeys produktnummer
13-NPM30AFTF1R-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
NPM30AFTF1R
Beskrivelse
RES PWR 30W TO-220 1% 1.0 OHM
Produsentens standard leveringstid
20 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
1 Ohms ±1% 30W Gjennomgående hullmotstand Radial Induksjonsfri Keramikk
Kategori
Funksjoner
Induksjonsfri
Produsent
Temperaturkoeffisient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-65°C – 150°C
Emballasje
Bulk
Kapsling
Delestatus
Aktiv
Leverandørens enhetsforpakning
Radial
Motstand
Størrelse/dimensjon
0,410" L x 0,125" B (10,41mm x 3,18mm)
Toleranse
Høyde - sittende (maks)
0,829" (21,06mm)