CFR-50JB-52-1K8
DigiKeys produktnummer
13-CFR-50JB-52-1K8-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CFR-50JB-52-1K8
Beskrivelse
RES 1.8K OHM 5% 1/2W AXIAL
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
1.8 kOhms ±5% 0,5W, 1/2W Gjennomgående hullmotstand Aksial Bilteknikk AEC-Q200 Karbonfilm
EDA-/CAD-modeller
CFR-50JB-52-1K8 Modeller
Produsent
Funksjoner
Bilteknikk AEC-Q200
Serie
Temperaturkoeffisient
-500/ +350ppm/°C
Emballasje
Bulk
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Aksial
Toleranse
Størrelse/dimensjon
0,130" dia x 0,354" L (3,30mm x 9,00mm)