CFR-25JT-52-51R | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | CFR-25JT-52-51R |
Beskrivelse | RES 51 OHM 5% 1/4W AXIAL |
Produsentens standard leveringstid | 16 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 51 Ohms ±5% 0,25W, 1/4W Gjennomgående hullmotstand Aksial Bilteknikk AEC-Q200 Karbonfilm |
Serie | Temperaturkoeffisient -500/ +350ppm/°C |
Emballasje Båndavsnitt (CT) Tape og boks (TB) | Driftstemperatur -55°C – 155°C |
Delestatus Aktiv | Kapsling |
Motstand | Leverandørens enhetsforpakning Aksial |
Toleranse | Størrelse/dimensjon 0,094" dia x 0,248" L (2,40mm x 6,30mm) |