CFR-25JR-52-1M
DigiKeys produktnummer
13-CFR-25JR-52-1MTR-ND - Tape og spole (TR)
13-CFR-25JR-52-1MCT-ND - Båndavsnitt (CT)
Produsent
Produsentens produktnummer
CFR-25JR-52-1M
Beskrivelse
RES 1M OHM 5% 1/4W AXIAL
Detaljert beskrivelse
1 MOhms ±5% 0,25W, 1/4W Gjennomgående hullmotstand Aksial Bilteknikk AEC-Q200 Karbonfilm
EDA-/CAD-modeller
CFR-25JR-52-1M Modeller
Temperaturkoeffisient
0/ -1500ppm/°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimensjon
0,094" dia x 0,248" L (2,40mm x 6,30mm)