CFR-25JB-52-470R
DigiKeys produktnummer
470QBK-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CFR-25JB-52-470R
Beskrivelse
RES 470 OHM 5% 1/4W AXIAL
Detaljert beskrivelse
470 Ohms ±5% 0,25W, 1/4W Gjennomgående hullmotstand Aksial Bilteknikk AEC-Q200 Karbonfilm
EDA-/CAD-modeller
CFR-25JB-52-470R Modeller
Temperaturkoeffisient
-500/ +350ppm/°C
Emballasje
Bulk
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimensjon
0,094" dia x 0,248" L (2,40mm x 6,30mm)