CFR-25JB-52-2K7
DigiKeys produktnummer
2.7KQBK-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CFR-25JB-52-2K7
Beskrivelse
RES 2.7K OHM 5% 1/4W AXIAL
Detaljert beskrivelse
2.7 kOhms ±5% 0,25W, 1/4W Gjennomgående hullmotstand Aksial Bilteknikk AEC-Q200 Karbonfilm
EDA-/CAD-modeller
CFR-25JB-52-2K7 Modeller
Temperaturkoeffisient
-500/ +350ppm/°C
Emballasje
Bulk
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimensjon
0,094" dia x 0,248" L (2,40mm x 6,30mm)