CFR-25JB-52-1R8
DigiKeys produktnummer
13-CFR-25JB-52-1R8-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CFR-25JB-52-1R8
Beskrivelse
RES 1.8 OHM 5% 1/4W AXIAL
Detaljert beskrivelse
1.8 Ohms ±5% 0,25W, 1/4W Gjennomgående hullmotstand Aksial Bilteknikk AEC-Q200 Karbonfilm
EDA-/CAD-modeller
CFR-25JB-52-1R8 Modeller
Temperaturkoeffisient
-500/ +350ppm/°C
Emballasje
Bulk
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimensjon
0,094" dia x 0,248" L (2,40mm x 6,30mm)