CFR-25JB-52-100R
DigiKeys produktnummer
100QBK-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CFR-25JB-52-100R
Beskrivelse
RES 100 OHM 5% 1/4W AXIAL
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
100 Ohms ±5% 0,25W, 1/4W Gjennomgående hullmotstand Aksial Bilteknikk AEC-Q200 Karbonfilm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CFR-25JB-52-100R Modeller
Kategori
Sammensetting
Produsent
Funksjoner
Bilteknikk AEC-Q200
Serie
Temperaturkoeffisient
-500/ +350ppm/°C
Emballasje
Bulk
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Delestatus
Aktiv
Kapsling
Motstand
Leverandørens enhetsforpakning
Aksial
Toleranse
Størrelse/dimensjon
0,094" dia x 0,248" L (2,40mm x 6,30mm)