CC0603JRNPO9BN220
DigiKeys produktnummer
311-1062-2-ND - Tape og spole (TR)
311-1062-1-ND - Båndavsnitt (CT)
311-1062-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
CC0603JRNPO9BN220
Beskrivelse
CAP CER 22PF 50V C0G/NPO 0603
Detaljert beskrivelse
22 pF ±5% 50V Keramikkkondensatorer C0G, NP0 0603 (1608 metrisk)
EDA-/CAD-modeller
CC0603JRNPO9BN220 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimensjon
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Toleranse
±5%
Tykkelse (maks)
0,035" (0,90mm)