CC0603JRNPO9BN180
DigiKeys produktnummer
311-1061-2-ND - Tape og spole (TR)
311-1061-1-ND - Båndavsnitt (CT)
311-1061-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
CC0603JRNPO9BN180
Beskrivelse
CAP CER 18PF 50V C0G/NPO 0603
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
18 pF ±5% 50V Keramikkkondensatorer C0G, NP0 0603 (1608 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CC0603JRNPO9BN180 Modeller
Kategori
Temperaturkoeffisient
Produsent
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Bruksområder
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Delestatus
Aktiv
Kapsling
0603 (1608 metrisk)
Kapasitans
Størrelse/dimensjon
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Toleranse
±5%
Tykkelse (maks)
0,035" (0,90mm)