BK250-400-SZ
DigiKeys produktnummer
13-BK250-400-SZ-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
BK250-400-SZ
Beskrivelse
PTC RESET FUSE 250V 400MA RAD
Produsentens standard leveringstid
19 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Polymerisk PTC nullstillbare sikringer 250V 400 mA Ih Gjennomgående hull Radial, Skive
Kategori
Tid til utløsing
9 s
Produsent
YAGEO
Motstand - innledende (Ri) (min)
1 Ohms
Serie
Motstand - etter utløsing (R1) (maks)
3 Ohms
Emballasje
Bulk
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Gjennomgående hull
Type
Polymerisk
Kapsling
Radial, Skive
Spenning - maks
250V
Størrelse/dimensjon
0,441" L x 0,181" B (11,20mm x 4,60mm)
Strøm - hold-funksjon (Ih) (maks)
400 mA
Høyde - sittende (maks)
0,768" (19,50mm)
Strøm - utløser (It)
800 mA
Tilkoblingsmellomrom
0,201" (5,10mm)
Strøm - maks
10 A