5.0SMDJ40A/TR13
DigiKeys produktnummer
13-5.0SMDJ40A/TR13TR-ND - Tape og spole (TR)
13-5.0SMDJ40A/TR13CT-ND - Båndavsnitt (CT)
13-5.0SMDJ40A/TR13DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
5.0SMDJ40A/TR13
Beskrivelse
TVS DIODE 40VWM 64.5VC DO214AB
Produsentens standard leveringstid
31 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
64,5V Klemme 77,6A Ipp TVS – dioder Overflatemontering DO-214AB (SMC)
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
77,6A
Produsent
Effekt - toppuls
5000W (5kW)
Serie
Nettledningsbeskyttelse
Ingen
Bruksområder
Generell bruk
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Overflatemontering
Enveiskanaler
Spenning - reversspenning (Typ)
40V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - gjennomslag (min)
44,4V
Baseproduktnummer
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
64,5V