5.0SMDJ150CA/TR13
DigiKeys produktnummer
13-5.0SMDJ150CA/TR13TR-ND - Tape og spole (TR)
13-5.0SMDJ150CA/TR13CT-ND - Båndavsnitt (CT)
13-5.0SMDJ150CA/TR13DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
5.0SMDJ150CA/TR13
Beskrivelse
TVS DIODE 150VWM 243VC DO214AB
Produsentens standard leveringstid
31 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
243V Klemme 20,6A Ipp TVS – dioder Overflatemontering DO-214AB (SMC)
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
20,6A
Produsent
Effekt - toppuls
5000W (5kW)
Serie
Nettledningsbeskyttelse
Ingen
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Bruksområder
Generell bruk
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Overflatemontering
Toveiskanaler
Spenning - reversspenning (Typ)
150V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - gjennomslag (min)
167V
Baseproduktnummer
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
243V