390KD10-O er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
YAGEO
På lager: 0
Parametrisk ekvivalent
YAGEO
På lager: 0
Bourns Inc.
Datablad
Bourns Inc.
Datablad
39 V 500 A Varistor 1 Kretser Gjennomgående hull Skive 10mm
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
390KD10-O
DigiKeys produktnummer
13-390KD10-O-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
390KD10-O
Beskrivelse
VARISTOR 39V 500A DISC 10MM
Produsentens standard leveringstid
20 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Varistorspenning (maks)
43 V
Produsent
Strøm - strømstøt
500 A
Serie
Energi
4,6J
Emballasje
Bulk
Antall kretser
1
Delestatus
Aktiv
Kapasitans ved frekvens
2400 pF @ 1 kHz
Maksimal AC-volt
25 V
Driftstemperatur
-40°C – 105°C (TA)
Maksimal DC-volt
31 V
Monteringstype
Gjennomgående hull
Varistorspenning (min)
35 V
Kapsling
Skive 10mm
Varistorspenning (Typ)
39 V