30KPA30A/TR13 er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Direkte
YAGEO
På lager: 0
Datablad
55,2V Klemme 548,9A Ipp TVS – dioder Gjennomgående hull P600
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
30KPA30A/TR13
DigiKeys produktnummer
13-30KPA30A/TR13TR-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
30KPA30A/TR13
Beskrivelse
TVS DIODE 30VWM 55.2VC P600
Produsentens standard leveringstid
32 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
55,2V
Produsent
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
548,9A
Serie
Effekt - toppuls
30000W (30kW)
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Spenning - reversspenning (Typ)
30V
Spenning - gjennomslag (min)
33,51V