15KPA30A/B | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | 15KPA30A/B |
Beskrivelse | TVS DIODE 30VWM 50.7VC P600 |
Produsentens standard leveringstid | 32 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 50,7V Klemme 297,8A Ipp TVS – dioder Gjennomgående hull P600 |
Datablad | Datablad |
Kategori | Spenning - klemming (maks) ved Ipp 50,7V |
Produsent | Strøm - topp-puls (10/ 1000µs) 297,8A |
Serie | Effekt - toppuls 15000W (15kW) |
Emballasje Båndavsnitt (CT) Tape og boks (TB) | Nettledningsbeskyttelse Ingen |
Delestatus Aktiv | Bruksområder Generell bruk |
Type Zener | Driftstemperatur -55°C – 150°C (TJ) |
Enveiskanaler 1 | Monteringstype Gjennomgående hull |
Spenning - reversspenning (Typ) 30V | Kapsling P600, Aksial |
Spenning - gjennomslag (min) 33,51V | Leverandørens enhetsforpakning |