XP60SL115DR
DigiKeys produktnummer
5048-XP60SL115DR-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
XP60SL115DR
Beskrivelse
MOSFET N-CH 600V 28A TO262
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 600 V 28A (Tc) 2W (Ta), 178W (Tc) Gjennomgående hull TO-262
Kategori
Rds på (maks) ved Id, Vgs
115mOhm ved 9,6A, 10V
Produsent
Vgs(th) (maks) ved Id
5V ved 250µA
Serie
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
145 nC @ 10 V
Emballasje
Rør
Vgs (maks)
±20V
Delestatus
Aktiv
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
5120 pF @ 100 V
FET-type
Effekttap (maks)
2W (Ta), 178W (Tc)
Teknologi
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Drain til Source-spenning
600 V
Monteringstype
Gjennomgående hull
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Leverandørens enhetsforpakning
TO-262
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
10V