XP3N9R5AH
DigiKeys produktnummer
5048-XP3N9R5AHTR-ND - Tape og spole (TR)
5048-XP3N9R5AHCT-ND - Båndavsnitt (CT)
5048-XP3N9R5AHDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
XP3N9R5AH
Beskrivelse
MOSFET N-CH 30V 38.5A TO252
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 30 V 38,5A (Ta) 2W (Ta), 22,7W (Tc) Overflatemontering TO-252
Kategori
Rds på (maks) ved Id, Vgs
9.5mOhm ved 20A, 10V
Produsent
Vgs(th) (maks) ved Id
3V ved 250µA
Serie
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
14.4 nC @ 4.5 V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Vgs (maks)
±20V
Delestatus
Aktiv
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
1280 pF @ 15 V
FET-type
Effekttap (maks)
2W (Ta), 22,7W (Tc)
Teknologi
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Drain til Source-spenning
30 V
Monteringstype
Overflatemontering
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Leverandørens enhetsforpakning
TO-252
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
4,5V, 10V