XP1504MT
DigiKeys produktnummer
5048-XP1504MTTR-ND - Tape og spole (TR)
5048-XP1504MTCT-ND - Båndavsnitt (CT)
5048-XP1504MTDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
XP1504MT
Beskrivelse
FET N-CH 150V 6.3A 15.8A PMPAK
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 150 V 6,3A (Ta), 15,8A (Tc) 5W (Ta), 31,2W (Tc) Overflatemontering 8-PMPAK (5x6)
Kategori
Rds på (maks) ved Id, Vgs
59mOhm ved 9A, 10V
Produsent
Vgs(th) (maks) ved Id
4V ved 250µA
Serie
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
25.6 nC @ 10 V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Vgs (maks)
±20V
Delestatus
Aktiv
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
984 pF @ 100 V
FET-type
Effekttap (maks)
5W (Ta), 31,2W (Tc)
Teknologi
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Drain til Source-spenning
150 V
Monteringstype
Overflatemontering
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Leverandørens enhetsforpakning
8-PMPAK (5x6)
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
10V