VCS70US24
DigiKeys produktnummer
1470-2290-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
VCS70US24
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 24V 70W
Produsentens standard leveringstid
26 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kapslet AC-DC-omformere 1 Utgang 24V 85 – 264VAC Inngang
Kategori
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Produsent
Spenning - isolasjon
3 kV
Serie
Effektivitet
0,87
Emballasje
Boks
Driftstemperatur
-25°C – 70°C (med effektminskning)
Delestatus
Aktiv
Funksjoner
Justerbar utgang, Kan brukes med DC-inngang, Universalinngang
Type
Kapslet
Monteringstype
Chassismontering
Antall utganger
1
Størrelse/dimensjon
5,12" L x 3,88" B x 1,61" H (130,0mm x 98,5mm x 41,0mm)
Spenning - inngang
85 – 264VAC
Godkjenningsbyrå
CB
Spenning - utgang 1
24V
Standardnummer
Strøm - utgang 1
2.92 A