VCS50US24
DigiKeys produktnummer
1470-2285-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
VCS50US24
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 24V 50W
Produsentens standard leveringstid
26 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kapslet AC-DC-omformere 1 Utgang 24V 85 – 264VAC Inngang
Kategori
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Produsent
Spenning - isolasjon
3 kV
Serie
Effektivitet
0,88
Emballasje
Boks
Driftstemperatur
-25°C – 70°C (med effektminskning)
Delestatus
Aktiv
Funksjoner
Justerbar utgang, Kan brukes med DC-inngang, Universalinngang
Type
Kapslet
Monteringstype
Chassismontering
Antall utganger
1
Størrelse/dimensjon
4,35" L x 3,07" B x 1,38" H (110,5mm x 78,0mm x 35,0mm)
Spenning - inngang
85 – 264VAC
Godkjenningsbyrå
CB
Spenning - utgang 1
24V
Standardnummer
Strøm - utgang 1
2.1 A