VCB60US24
DigiKeys produktnummer
1470-VCB60US24-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
VCB60US24
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 24V 60W
Produsentens standard leveringstid
24 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Åpen ramme AC-DC-omformere 1 Utgang 24V 90 – 305VAC Inngang
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
VCB60US24 Modeller
Kategori
Effekt (watt)
Produsent
Bruksområder
Husholdningsapparater, ITE (kommersiell)
Serie
Spenning - isolasjon
3 kV
Emballasje
Boks
Effektivitet
85%
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-10°C – 60°C (med effektreduksjon)
Type
Åpen ramme
Monteringstype
Chassismontering
Antall utganger
1
Størrelse/dimensjon
4,00" L x 2,00" B x 1,01" H (101,6mm x 50,8mm x 25,7mm)
Spenning - inngang
90 – 305VAC
Godkjenningsbyrå
CB, CE, UKCA, UL
Spenning - utgang 1
24V
Standardnummer
60335-1; 60950-1; 62368-1
Strøm - utgang 1
2.5 A