Q01-12CTR
DigiKeys produktnummer
1470-3301-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
Q01-12CTR
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 100V 500MW
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Høy spenning - isolert modul DC DC-omformere 1 Utgang 100V 10mA 0,7V - 12V Inngang
Kategori
Effekt (watt)
500 mW
Produsent
Spenning - isolasjon
500 V
Serie
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Emballasje
Boks
Funksjoner
Proportionell utgang, fjernstyring av/på
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 75°C
Type
Høy spenning - isolert modul
Monteringstype
Gjennomgående hull
Antall utganger
1
Kapsling
6-DIP-modul
Spenning - inngang (min)
0,7V
Størrelse/dimensjon
0,50" L x 0,50" B x 0,50" H (12,7mm x 12,7mm x 12,7mm)
Spenning - inngang (maks)
12V
Standardnummer
Spenning - utgang 1
Baseproduktnummer
Strøm - utgang (maks)
10mA