PLS6004002.5
DigiKeys produktnummer
1470-PLS6004002.5-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PLS6004002.5
Beskrivelse
600W PROGRAMMABLE PSU
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
400VDC Utgang Hyllemontering (AC til DC) Strømforsyning LED 2,5A Utgang 600W Funksjoner GPIB, LAN-grensesnitt, programmerbar, regulert, fjernkontroll, USB-grensesnitt
Kategori
Antall tegn
16 (2)
Produsent
XP Power
Størrelse/dimensjon
10,30" L x 8,82" B x 1,73" H (261,6mm x 224,0mm x 43,9mm)
Serie
Funksjoner
GPIB, LAN-grensesnitt, programmerbar, regulert, fjernkontroll, USB-grensesnitt
Emballasje
Boks
Effekt (watt)
600W
Delestatus
Utdatert
Nøyaktighet - spenningsmåler; amperemeter
0,1% + 200mV; 0,1% + 5mA
Type
Hyllemontering (AC til DC)
Spenningsregulering - linje
200mV
Forsyningsspenning
100 – 240VAC
Spenningsregulering - belastning
200mV
Antall utganger
1
Strømregulering - linje
15mA
Utgangsspenning
400VDC
Strømregulering - belastning
15mA
Strøm – utgang
2,5A
Ripple
50mV rms, 200mV p-p