PLS150010020
DigiKeys produktnummer
1470-PLS150010020-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PLS150010020
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 100V 2000W
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kapslet AC-DC-omformere 1 Utgang 100V 90 – 265VAC Inngang
Kategori
Strøm - utgang 1
20 A
Produsent
Effekt (watt)
Serie
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Emballasje
Boks
Effektivitet
85%
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
0°C – 40°C
Type
Kapslet
Funksjoner
Justerbar utgang, PFC, Fjernstyrt av/på, Fjernanalyse, Universalinngang
Antall utganger
1
Monteringstype
Rackmontering (stativmontering)
Spenning - inngang
90 – 265VAC
Størrelse/dimensjon
18,90" L x 15,79" B x 1,73" H (480,0mm x 401,0mm x 44,0mm)
Spenning - utgang 1
100V