PCM50US24
DigiKeys produktnummer
PCM50US24-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PCM50US24
Beskrivelse
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 50W
Produsentens standard leveringstid
24 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
24V 50 W AC/DC Ekstern Bordversjon (klasse I) Adapter Ledning (selges separat) Inngang
Kategori
Effekt (watt)
50 W
Produsent
XP Power
Bruksområder
Medisinteknikk
Serie
Effektivitet
80%
Emballasje
Bulk
Driftstemperatur
0°C – 70°C
Delestatus
Aktiv
Utgangskontakt
DIN, 5 pinner
Region-bruk
Internasjonal
Ledningslengde
48" (1,22m)
Skjema
Bordversjon (klasse I)
Inngangskontakt
IEC 320-C14
Inngangstype
Ledning (selges separat)
Størrelse/dimensjon
5,75" L x 2,99" B x 1,69" H (146,0mm x 76,0mm x 43,0mm)
Spenning - inngang
90 – 264VAC
Godkjenningsbyrå
CCC
Utgangsspenning
24V
Baseproduktnummer
Strøm - utgang (maks)
2,08A