EPL150PS48
DigiKeys produktnummer
1470-4544-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
EPL150PS48
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 48V 100W
Detaljert beskrivelse
Åpen ramme AC-DC-omformere 1 Utgang 48V 80 – 264VAC Inngang
EDA-/CAD-modeller
EPL150PS48 Modeller
Spenning - isolasjon
4 kV
Serie
Effektivitet
93%
Driftstemperatur
-20°C – 70°C (med effektreduksjon)
Størrelse/dimensjon
4,00" L x 2,00" B x 0,99" H (101,6mm x 50,8mm x 25,2mm)
Spenning - inngang
80 – 264VAC
Spenning - utgang 1
48V
Standardnummer
Strøm - utgang 1
2.08 A