EPL150PS36
DigiKeys produktnummer
1470-4543-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
EPL150PS36
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 36V 100W
Detaljert beskrivelse
Åpen ramme AC-DC-omformere 1 Utgang 36V 80 – 264VAC Inngang
EDA-/CAD-modeller
EPL150PS36 Modeller
Spenning - isolasjon
4 kV
Serie
Effektivitet
93%
Driftstemperatur
-20°C – 70°C (med effektreduksjon)
Størrelse/dimensjon
4,00" L x 2,00" B x 0,99" H (101,6mm x 50,8mm x 25,2mm)
Spenning - inngang
80 – 264VAC
Spenning - utgang 1
36V
Standardnummer
Strøm - utgang 1
2.78 A