EPL150PS15
DigiKeys produktnummer
1470-4539-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
EPL150PS15
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 15V 100W
Produsentens standard leveringstid
20 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Åpen ramme AC-DC-omformere 1 Utgang 15V 80 – 264VAC Inngang
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
EPL150PS15 Modeller
Kategori
Bruksområder
ITE (kommersiell), Medisinteknikk
Produsent
Spenning - isolasjon
4 kV
Serie
Effektivitet
93%
Emballasje
Boks
Driftstemperatur
-20°C – 70°C (med effektreduksjon)
Delestatus
Aktiv
Funksjoner
PFC, Universalinngang
Type
Åpen ramme
Monteringstype
Chassismontering
Antall utganger
1
Størrelse/dimensjon
4,00" L x 2,00" B x 0,99" H (101,6mm x 50,8mm x 25,2mm)
Spenning - inngang
80 – 264VAC
Godkjenningsbyrå
CB, TUV, UL
Spenning - utgang 1
15V
Standardnummer
Strøm - utgang 1
6.67 A