ECL30UD03-S
DigiKeys produktnummer
1470-1209-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
ECL30UD03-S
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 5V 12V 30W
Detaljert beskrivelse
Kapslet AC-DC-omformere 2 Utgang 5V 12V 85 – 264VAC Inngang
EDA-/CAD-modeller
ECL30UD03-S Modeller
Spenning - isolasjon
3 kV
Effektivitet
81%
Driftstemperatur
-20°C – 70°C (med effektreduksjon)
Antall utganger
2
Spenning - inngang
85 – 264VAC
Størrelse/dimensjon
3,78" L x 1,57" B x 1,12" H (96,0mm x 40,0mm x 28,5mm)
Spenning - utgang 1
5V
Standardnummer
Spenning - utgang 2
12V
Strøm - utgang 1
3 A
Baseproduktnummer
Strøm - utgang 2
1.3 A